ERZ-E10B102CS
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-E10B102CS
  • 1
Voltage Rating AC : 625 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 4.5 kA
Surge Energy Rating : 182 J
Termination Style : Through Hole
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 1.025 kV
Series : ERZ-E10
Varistor Voltage : 1 kVDC
Voltage Rating DC : 825 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 200 pF
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors 1000volts 4500A 10mm Crimped Cut Leads